top of page

Proč používat Juziku

11_JUZIKA MALLORCA SHOOT I LQ-4.jpg
E67C492B-1873-4750-AEBF-574F79AD8DA6.png

Juzika je česká kosmetika založená mladým vědcem, která využívá rostlinné patentované extrakty v boji proti akné.

Klíčové principy akné kosmetiky Juzika

Inovativní produkty

Při vývoji našich produktů vždy provádíme rozsáhlý výzkum pro nalezení těch nejlepších účinných látek.

Hydratace

Vaše pokožka potřebuje vodu, aby jí dodala sílu a pružnost – jinými slovy, aby vypadala a cítila se zdravě.

Šetrnost

 Naše kosmetické produkty jsou vyvíjeny s minimálním rizikem vyvolání nežádoucích vedlejších účinků.

Inovativní produkty na hormonální akné

Naše produkty obsahují aktivní složky, které mohou pomoci snížit "lokální sílu" pohlavních hormonů při kožním podání v pokožce, což ve výsledku se může projevit sníženou tvorbou hormonálních akné pupínků a předcházet tvorbě novým. Více si můžete přečíst na našem blogu: Běžně používané kožní aktivní látky na akné – Proč nejsou efektivní na hormonální akné.

 

Dále produkty Juzika pomáhají redukovat pozánětlivý pigmentační flíčky a díky použití protizánětlivých kosmetických ingrediencí pomáhají předcházet tvorbě těmto pigmentačních skvrnkám a také akné jizvičkám. Více si můžete přečíst na našich blog článcích: Akné a pozánětlivý pigmentový flíčky - jak se jich zbavit a předcházet jejich tvorbě a Zanícené akné a jizvičky - jak se zbavit zanícených boláčků a předcházet tvorbě jizviček.

Naše produkty splňují všechna důležitá kritéria vhodné kosmetiky na problematickou pleť. Více si můžete přečíst na našem blogu: Fungující kosmetika na akné – jak ji vybrat a poznat. 

Spojení anti-akné, hydratačních a zklidňujících vlastností

Správné anti-akné vlastnosti kosmetických produktů jsou esenciální pro účinnou redukci akné pupínků. Produkty Juzika využívají pro zprostředkování anti-akné vlastností patentované ingredience, Acnilys® a Miniporyl™. Přečtěte si naše Hodnocení a recenze.

 

Hydratace pokožky je důležitá pro správnou funkci přirozených procesů ve vaší pleti. Naše produkty využívají nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a olej z vinných pecek pro hydrataci vaší pleti. Více si můžete přečíst na našem blogu: Akné a hydratace pleti – proč ji potřebujete a jak ji efektivně zajistit společně s redukcí akné.

Akné pokožka bývá velmi často zarudlá a podrážděná. Naše produkty proto obsahují zklidňující ingredience, Anti-Irritant complex a DIAM Oléoactif® pro uklidnění vaší podrážděné pleti. Více si můžete přečíst na našem blogu: Akné a citlivá pleť - jak efektivně redukovat akné a zároveň zklidnit podráždění pokožky

Ingredience oceněné patenty

Další
přírodní
ingredience

01

Kyselina hyaluronová

Díky své nízké molekulární velikosti proniká hlouběji do lidské pokožky a napomáhá tak ke zlepšení v hydrataci, zjemnění a elasticitě pleti.

03

Retinyl-palmitát

U tohoto pro-vitamínu A bylo prokázáno, že dokáže snížit počet zánětlivých a nezánětlivých akné pupínků. Dále napomáhá zvýšit vlastní tvorbu kolagenních vláken v pleti.

05

Olej z broskových pecek

Představuje vynikající zdroj nenasycených mastných kyselin a fenolických sloučenin se silnou antioxidační aktivitou.

02

Vitamín E

Tento vitamín představuje hlavní antioxidační složku rozpustnou v tucích a zabraňuje tak oxidaci složek kožního mazu (především skvalenu).

04

Olej z vinných pecek

Pomáhá urychlit hojící kožní procesy a je jedním z nejlepších zdrojů kyseliny linolové, která, jakožto přirozená součást kožního mazu, vykazuje anti-mikrobiální vlastnosti a snižuje tvorbu mikrokomedonů.

06

Glycerin

Tato přírodní složka váže atmosférickou vlhkost a tím hydratuje a zjemňuje pokožku.

02_JUZIKA SUMMER HQ-12.jpg

Šetrné produkty pro pokožku a přírodu

Šetrnost produktů Juzika pro vaši pleť

  • Produkty Juzika jsou dermatologicky testovány. Dermatologické testování bylo provedeno celkem u 25 dobrovolníků (věk 23-70; 19 žen; 6 mužů) s cílem přesného zhodnocení bezpečnosti kosmetických výrobků. Za daných podmínek testování nebyla u dobrovolníků zaznamenána žádná objektivní kožní reakce ani žádné subjektivní negativní pozorování.

  • Produkty Juzika neobsahují přidané vonné látky a dále díky použití airless obalů obsahují snížené množství konzervačních látek, které jsou považovány za bezpečné. Právě vonné a konzervační látky jsou nejčastější složky zodpovědné za kožní alergické reakce. Více: Alergické reakce na kosmetiku: jak se jim vyhnoutKosmetický obal: Jaký je nejlepší? A co znamená airless obal?Netoxická kosmetika proti akné - jak ji poznat.

Šetrnost produktů Juzika pro životní prostředí

Skutečná pleť, úžasné výsledky

V Juzice si myslíme, že neexistuje lepší způsob, jak ukázat co naše produkty dělají, než prostřednictvím videí, obrázků a recenzí. To je síla naší kosmetiky.

Co říká naše klientka o Juzice a jejím hormonálním akné.

-3wILY4_dam8VdL4WD8J8A.jpeg

NAŠE PRODUKTY

Anti-akné duo

bottom of page