top of page
11_JUZIKA MALLORCA SHOOT I LQ-6.jpg
krabicky.png

NÁŠ PŘÍBĚH

"Začalo to všechno během stresového období před magisterskými státnicemi, kdy má pleť vypadala snad ještě hůře, než jsem se já sám cítil. Nikdy předtím jsem, kromě sem tam nějakého pupínku, neměl velké problémy s akné. V tomto náročném období to ale začalo být opravdu vážné. Jako správný budoucí vědec jsem chtěl skutečně porozumět tomu, co se s mým tělem děje.

A tak jsem začal bádat. Musel jsem pochopit, jak akné vzniká, a především, co ho způsobuje. Začal jsem pronikat do tajů lidského těla i do tajemství aktivních látek kosmetiky. Došlo i na první pokusy v domácí laboratoři. Z účinků nových emulzí jsem byl nadšený, a proto jsem se rozhodl věnovat svůj čas a energii do výroby kosmetických přípravků, které mohou pozitivně ovlivňovat život (nejen) mladých lidí."

Celý náš příběh si můžete přečíst zde.

Face Cream
Návrh bez názvu (1).png

Naše hodnoty

Spokojenost

Účinnost

Šetrnost

Respekt

Vzdělávání

Bez této esenciální vlastnosti bychom nemohli pokračovat v naší práci, která nás baví a naplňuje.

Tato hodnota jde ruku v ruce s předchozí. Bez účinných produktů bychom neměli spokojené zákazníky. 

Vedle efektivity si zakládáme na šetrnosti k vaší pleti. Naše kosmetické produkty jsou proto vyvíjeny s minimálním rizikem vyvolání nežádoucích vedlejších účinků.

Vedle neustálého rozšiřování našich znalostí ohledně lidské pokožky a aktivních látek v kosmetice se snažíme vzdělávat všechny, kdo o to jeví zájem. 

Snažíme se všem organismům, co nejméně “poškodit” jejich přirozený domov, planetu Zemi. Při výrobě našich produktů se řídíme postupy v souladu s přírodou.

"Akné je vícefaktorové kožní onemocnění. Vysoký počet aktivních látek s rozdílným účinkem a zároveň co nejjednodušší kosmetické složení produktu, to je klíč k úspěchu." Mgr. R. Jůza, Ph.D. 

radomir_juza

ZAKLADATEL

Mgr. Radomír Jůza, Ph.D.

Vystudoval obor Medicinální chemie na Přírodovědecké fakultě UK v Praze. V rámci doktorského studia se zabýval vývojem a přípravou nových potenciálních léčiv proti schizofrenii. V současné době pracuje jako vědecko-výzkumný pracovník v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech. Čím více studuje různé látky z pohledu medicinální chemie, tím více ho zajímá složení doplňků stravy, potravin i kosmetiky a fungování lidského těla. I proto se rozhodl založit vlastní značku kosmetiky. 

Životopis zakladatele Juziky si můžete přečíst zde.

Zakladatel Juziky odpovídal na otázky o Juzice a akné v podcastu.

NAPSALI O NÁS

VOGUE_logo_logotype.png

Juzika jako COOL NEW BRAND ve vydání 1/2023

Rozhovor se zakladatelem Radkem, více zde

Hodnocení Akné dua, více zde

image_123650291.JPG

Hodnocení Akné dua, více zde

JSME PARTNERY

logo uniek.jpg
bottom of page