top of page

Akné je chronické kožní onemocnění

Aktualizováno: 3. 8. 2023

Akné je chronické, zánětlivé, multifaktorové, kožní onemocnění, které se u většiny jednotlivců bohužel může znenadání znovu objevit.


Kde se akné nejvíce objevuje

Při akné je postižena tzv. pilosebaceózní jednotka, která je tvořena vlasovým folikulem, vlasovým stvolem a mazovou žlázou. Akné postihuje především oblasti lidského těla charakterizované zvýšenou hustotou pilosebaceózních žláz, jako je obličej (čelo, nos a brada), a dále pak v menší míře záda, hrudník, ramena a krk.


Koho se toto onemocnění týká?

Akné se projevuje:

  • u obou pohlaví,

  • u všech lidských ras,

  • především je to onemocnění mladé populace – nejčastěji se vyskytuje ve věku 12-24 let, nicméně akné se stále častěji objevuje i v dospělosti,


Trápí vás akné?


Vyřešte ho se setem Akné duo od Juziky s přírodními patentovanými složkami. Krém a Sérum proti akné synergisticky pomáhají rychleji zacelit akné pupínky, snížit podráždění a předcházet tvorbě novým pupínkům.


Kupte přírodní bylinný Krém proti akné od Juziky s Miniporyl™ a Anti-Irritant Complex pro efektivní kontrolu vašeho akné.


Kupte SOS bylinné přírodní Sérum proti akné od Juziky s Acnilys® a Diam Oléoactif® pro rychlejší zacelení akné pupínků.


Naše inovativní produkty jsou vyvinuty a vyrobeny v České republice, bez podezřelých nebezpečných látek, nekomedogenní, přírodní, fungují a mohou být k Vám odeslány do 24 h.

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page