top of page

Řešení pro hormonální akné pupínky pomocí přírodní kosmetiky

Aktualizováno: před 2 dny

Zkusili jste všechno na své hormonální akné a nic nepomohlo? Nebojte se. Zde najdete odpověď, která vám zajistí čistou pleť. Odpověď na hormonální akné najdete uvnitř videa:Přírodní kosmetika proti akné Juzika = účinná odpověď pro hormonální akné

Juzika je česká přírodní kosmetika proti akné. Naše produkty, Krém a Sérum proti akné:

  • obsahují Miniporyl™ a Acnilys®, patentované anti-hormonální látky, které prokázaly klinický účinek proti akné.

  • obsahují více než 95 % přírodních látek.

  • jsou vyvinuty a vyrobeny v České republice.

  • pomáhají redukovat hormonální akné. Dle jedné klientky po vysazení hormonální antikoncepce: "Moje pleť jenom děkuje, protože opravdu na to už nedám dopustit. Moje pleť je hezká, konečně se už to jako ustálilo." 


Celý příběh klientky, kterou trápilo hormonální akné po vysazení antikoncepce zde:Další šťastný příběh s Juzikou proti hormonálnímu akné:Proč se můžete i vy spolehnout na Juziku?

Reprezentativní výzkum společnosti Juzika, jehož se zúčastnilo více než 45 lidí ve věku od 12 do 44 let, ukázal, že:

  • 83 % testujících pozorovalo nějaký anti-akné efekt již po prvním týdnu používání produktů.

  • Dále nikdo z testujících nepociťoval nežádoucí vedlejší účinky, jako je suchost nebo podráždění pokožky, což jsou velmi časté vedlejší účinky standardních kožních léčiv proti akné. Dle jedné testující: "Mám dost citlivou pleť, ale žádná vyrážka, nic. Naopak, vyzkoušela jsem toho dost a Juzika je snad první věc, po čem mě obličej nepálí a neštípe."


Co říká naše dlouhodobá klientka z ČR o Juzice a jejím efektu na akné boláky a hydrataciDalší reprezentativní výzkum společnosti Juzika, jehož se zúčastnilo celkem 18 žen v České a Slovenské republice ve věku od 23 do 38 let, ukázal, že:

  • 78 % testujících uvedlo, že jejich pleť vypadá zdravější po konci používání Juziky po 4 týdnech.


Jen pro srovnání: Účinnost kožních léčiv na akné (např. retinoidy) dle odpovědí v dotaznících vyplněných léčenými lidmi těmito kožními látkami se pohybuje v rozmezí pouhých 35-54 %.


Co říká naše dlouhodobá zákaznice ze Slovenska o Juzice a jejím efektu na zánětlivé aknéPodívejte se na pár našich obdržených psaných recenzí od našich klientek, které trápilo hormonální akné.


Hodnocení kosmetiky na akné Juzika, kdy redukuje hormonální akné

Hodnocení kosmetiky na akné Juzika, kdy redukuje hormonální akné

Další důkazy, že Juzika skutečně funguje - Podívejte se na hodnocení a fotky našich zákazníků před a po používání Juziky


Fotka Fotka 1 - Akné proměna naší klientky s Juzikou po 30 dnech.naší zákaznice před a po používání Juziky
Fotka 1 - Akné proměna naší klientky s Juzikou po 30 dnech, kdy je viditelné zahojení červených zanícených akné boláčků.

Slova klientky:

"Skoro žádná kosmetika nebyla schopná mi pomoct s akné a byla jsem z toho nešťastná. Po obdržení kolekce byly první dojmy skvělé. Balení nádherné a textura produktů snad ještě lepší! Krém je opravdu hydratační, zatím nejlepší co jsem měla. Kosmetika mi opravdu vyhovuje. 😊 Celý koncept, textura, funkčnost, vše je jeden velký zážitek.

No, tady vidíte fotky po a před při používání kosmetiky jeden měsíc.😊

“Zarudlé” místa jsou už vlastně jen jizvičky, které se ještě zahojí. Ale za mě je ten rozdíl obrovský! 😍😍

Jsem s kosmetikou naprosto spokojená a budu ji používat i nadále, protože mi totiž žádná kosmetika tolik nepomohla! ❤️ 😊"


Spokojená klientka poslala další foto po pokračování používání Juziky.


Fotka 4 - Naše spokojená klientka se setem od Juziky.
Fotka 2 - Naše spokojená klientka s Krémem a Sérem od Juziky.

Další šťastný příběh s Juzikou.


Fotky našich zákazníků před a po používání Juziky
Fotka 3 - Proměna naší zákaznice po 6 týdnech s Juzikou, kdy jí dlouhodobě nic nepomáhalo a tvořily se jí stále velké zarudlé akné boláčky.

Slova klientky:

"Krém má úžasnou konzistenci, krásně se roztírá, skvěle hydratuje a především POMÁHÁ. Přikládám fotku, kde je vidět zlepšení. Krém používám cca 6 týdnů a maximální spokojenost. Moc děkuji a doporučuji.❤️"


Spokojená klientka Kačí dále používá Juziku. Zde zaslané video z prosince, téhož roku.Další šťastný příběh s Juzikou.


Fotka 3 - Proměna naší zákaznice po 2 měsících s Juzikou.
Fotka 4 - Proměna naší zákaznice po 2 měsících s Juzikou, kdy jí byly zjištěny zvýšené hladiny mužských pohlavních hormonů v krvi.

Slova klientky s hormonálním akné po dlouhodobém užívání Juziky:Trápí vás stále hormonální akné?


Vyřešte tento problém stejně účinně jako naše zmíněné klientky se setem Akné duo od Juziky. Krém a Sérum proti akné synergicky pomáhají:

  • rychleji zacelit hormonální akné pupínky,

  • snížit podráždění pokožky a

  • předcházet tvorbě novým hormonálním pupínkům.Naše hodnocení kosmetiky na akné jsou ověřená. Oslovili jsme klientky, aby nám zaslaly své recenze. 

274 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page