top of page

Hodnocení kosmetiky na akné Juzika - set Akné duo od našich zákazníků

Aktualizováno: 23. 9. 2023

Juzika je přírodní kosmetika z České republiky, která využívá patentované rostlinné extrakty v boji proti akné. V tomto článku vám chceme představit psané výsledky od lidí, co používali náš set Akné duo na své pleti.


Písemná hodnocení kosmetiky na akné

Míša S. - "Vaše kosmetika je zázrak. Díky, že jste."

"Dobrý den,

náhodně jsem narazila na Vaše produkty. Ráda bych Vám za ně poděkovala, jsou skvělé. Objednala jsem si dvojité balení krému a séra a vím, že určitě objednávku zopakuji.

Před několika lety jsem po vysazení antikoncepce zažívala doslova peklo, obličej, krk, dekolt, ramena i záda jsem měla pokryté "boulemi", které nejenom, že byly odporné na pohled, ale i bolely při každém pohybu. Mastičky samozřejmě všechno vysušovaly, takže se to navíc ještě všechno loupalo a šupinkovatělo. Po roce a půl jsem si opět nechala předepsat HA, protože jsem to už psychicky nevydržela.

V současné době jsme se rozhodli pro otěhotnění. HA neberu už 3 měsíce, od prosince používám Vaši kosmetiku. A vše je v pořádku! Sem tam se nějaký pupínek objeví, ale sérum ho rychle zhojí. Občas se objeví pupínky okolo ušních boltců (tam krém nemažu tak pečlivě). Jinak je pleť snad ještě lepší, než když jsem užívala HA.

Ještě bych i dodala, že sérum funguje perfektně i na černé tečky (na ty jsem si už zvyknula tak, že je skoro vůbec neřeším), ale přijde mi, že po pravidelném používání jsou menší, jdou lépe odstranit a nejsou tolik vidět.

Ještě jednou tedy děkuji. Pro člověka, který se s akné trápí i v dospělosti, je Vaše kosmetika zázrak. Díky, že jste."


Adéla B. Š. - "Žádné podráždění, prokazatelně hojivé účinky".

“Produkty byly testovány po dobu 7 navazujících dní. Byly použity vždy na vyčištěnou pleť relativně větší množství krému a poté na všechny zanícené plochy sérum. Po dvou dnech byla svrchní vrstva kůže zcela oloupaná/očištěná od strupů a zbylých hnisavých ran od předešlého akné.

Barvu a konzistenci hodnotím kladně až neutrálně. Mastnost jsem nepocítila žádnou, ať už u krému, séra, ale i poté v průběhu dne byla pleť matná. To hodnotím velmi kladně.

Pocit neutrální, necítila jsem žádné podráždění, suchost. Efekt hodnotím velmi kladně. Prokazatelně mají hojivé účinky, protizánětlivé. Opravdu a evidentně funguje odlupování starých vrstev pokožky. Velikost pórů asi také trochu zmenšena, ale oproti dalším účinkům menší rozdíl.”


Barbora K. - "Na séru jsem teď trochu závislá."

“Dobrý večer,

tak jsem se k tomu konečně dostala, omlouvám se, že mi to tak trvalo. Chtěla bych produkty moc vychválit. V poslední době se moje pleť celkem zbláznila a začalo se mi v mých 26 letech vracet akné. Zprvu jsem proto nechtěla hned měnit svou běžnou pečující kosmetiku za jinou, abych pleti nepřihoršila, ale zkusila jsem váš krém a sérum na problematickou pleť a jsem za to moc ráda. Mám zkušenost s množstvím produktů na problematickou pleť a ty většinou vysušovaly, nebo nějakým způsobem dráždily. Zde jsem měla pocit, že sérum nejen že nevysušuje, ale taky působí antibakteriálně, když jsem pupínky pomazala, měla jsem pocit, že se pupínky uklidňují, hojí a hlavně se neroznáší. Krém je na tváři trochu těžký, ale nemá žádný zápach, vůně i konzistence obou produktů je velice příjemná. Ráda bych znala přesné složení, abych mohla kosmetiku přidat do své daily routine a zařadit ji mezi své oblíbené produkty. Pokud je možnost, ráda bych si produkty zakoupila, protože jsem - určitě na séru - teď trochu závislá. Mám pocit, že můj akutní pupínkový problém vyřešilo. Líbí se mi, že krém hydratuje, ale nenechává mastný povlak."


Kateřina P. - "Takové ty velké škaredé nemá už vůbec."

"Zdravím,

ještě jednou velmi děkuji za možnost vyzkoušet. Tak dcera používá 5 dní. Sama je moc spokojená. Používání je jednoduché. S účinkem je moc spokojená. Obličej má viditelně lepší. Rychleji se akné zahojilo a nové se objevují mnohem méně. Takové ty velké škaredé nemá už vůbec. Zatím používala jen na obličej. Celkově má obličej takový svěžejší. Myslím že účinek je opravdu znát."


Natálie Š. - "Bez podráždění, rychlý účinek."

“Moje pleť je smíšeného typu se sklonem k akné, obzvláště v oblasti brady. Krém a sérum jsem používala asi 14 dní dle zaslaného návodu. Obojí má velmi příjemnou konzistenci, takže produktu stačí jen malé množství. Snadno se roztírají a opravdu velmi rychle se i vstřebávají. Vůně gelu je neutrální, možná lehce chemická, ale na pleti nejde cítit vůbec. Sérum nevoní nijak ani v kelímku. Ani jeden z produktů mě vůbec nedráždil, což se mi občas u některé kosmetiky stává. Co mě velmi překvapilo, byl rychlý účinek. Už za pár dní bylo akné mnohem lepší. Pokud se přeci jen větší pupínek vyskytl, tak po použití lokálního séra do asi dvou dnů zmizel. Produkty hodnotím velmi kladně a ráda bych je používala i nadále.”


Naše hodnocení kosmetiky na akné jsou ověřená. Naše klienty či testující jsme oslovili, aby nám zaslali svá hodnocení.


Juzika Akné duo


Kupte set Akné duo s přírodními patentovanými složkami. Krém a Sérum proti akné synergisticky pomáhají rychleji zacelit akné pupínky, snížit podráždění a předcházet tvorbě novým pupínkům.
Naše inovativní produkty jsou vyvinuty a vyrobeny v České republice, bez podezřelých nebezpečných látek, nekomedogenní, přírodní, fungují a mohou být k Vám odeslány do 24 h.

42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page