top of page

"Výsledek cítím na své pleti." - Hodnocení kosmetiky na akné Juzika

Aktualizováno: 17. 10. 2023

Juzika je přírodní kosmetika z České republiky, která využívá patentované rostlinné extrakty v boji proti akné. V tomto článku vám chceme představit výsledky testování klientky, která používala Sérum proti akné. Jak fungovalo toto unikátní sérum od Juziky?


Sérum proti akné

Klientka testovala Sérum proti akné po dobu 8-9 dnů.


Před použitím Séra proti akné od Juziky


Vlevo je fotka po používání Séra proti akné.

Fotky před a po používání kosmetiky na akné Juzika

Naše klientka - hodnocení kosmetiky na akné Juzika

Naše hodnocení kosmetiky na akné je ověřená. Naši klientku jsme oslovili, aby nám zaslala svou recenzi.


“Dobrý den, píšu, jak jsem slíbila. Sérum je velmi efektivní již po prvním použití. Velmi dobře reaguje na začínající se akné. Pokud začínající pupínek namažu, tak nemá šanci se dal rozvíjet a pomalu zmizí, aniž by vyrašil. Struktura séra je příjemná a nezatěžuje nějak pleť. Vůni jsem nějak nezaznamenala. Za mě je tento produkt super.”


Komentář klientky k fotkám:

“Vy asi výsledek moc neuvidíte, ale já ho cítím na své pleti

Měla jsem hodně podkožní akné, které teď nemám…”


Juzika Sérum proti akné


Kupte SOS bylinné přírodní Sérum proti akné s Acnilys® a Diam Oléoactif® pro rychlejší zacelení akné pupínků.Juzika Kosmetika proti akné


Kupte náš přírodní bylinný Krém proti akné s Miniporyl™ a Anti-Irritant Complex pro efektivní kontrolu vašeho akné.Kupte set Akné duo s přírodními patentovanými složkami. Krém a Sérum proti akné synergisticky pomáhají rychleji zacelit akné pupínky, snížit podráždění a předcházet tvorbě novým pupínkům.Naše inovativní produkty jsou vyvinuty a vyrobeny v České republice, bez podezřelých nebezpečných látek, nekomedogenní, přírodní, fungují a mohou být k Vám odeslány do 24 h.

418 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page