top of page

"Necítím pálení ani pocit suché kůže." - Hodnocení kosmetiky na akné Juzika

Aktualizováno: 3. 3.

Juzika je česká kosmetika, která využívá rostlinné patentované extrakty v boji proti akné. V tomto článku vám chceme představit výsledky testování jedné z našich zákaznic.


Produkty Juzika zafungovaly ihned

Klientka testovala oba produkty (Krém a Sérum proti akné) po dobu 1 týdne. Po týdnu je viditelné snížení zarudnutí. Vytvořené akné pupínky se hezky zacelují a došlo i ke stažení pórů. A téměř žádný nový akné pupínek nevznikl.


Před použitím kosmetiky Juzika

Fotky před použitím Juziky

Po použití kosmetiky Juzika

Fotky po použití Juziky

Naše klientka - hodnocení kosmetiky na akné Juzika

Hodnocení kosmetiky na akné Juzika je ověřené. Zákaznici jsme oslovili, aby nám zaslala své hodnocení.


"Já už jsem toho vyzkoušela spousty a zatím mi bohužel nic moc nepomohlo. Tento rok jsem brala antibiotika (antb) přes 3 měsíce. Pokrok trochu byl, ale pleť mám pořád strašnou."


"Po nanesení produktů Juzika necítím pálení ani pocit suché kůže." "Jako určitě netrpím tak, jako s ostatními přípravky od doktorky. To je fakt děs. Tři měsíce antb bylo peklo. Při každém pohybu na slunci spálená kůže. Bylo mi z toho zle. A ta mastička mi olupuje kůži a pěkně to pálí a měla jsem totálně suchý obličej. Tohle (Juzika produkty - doplněno od autora) je mi mnohem milejší. Vzala bych si určitě nějakou další pokračovací sadu."


Juzika Anti-akné duo


Kupte náš přírodní bylinný Krém proti akné s Miniporyl™ a Anti-Irritant Complex pro efektivní kontrolu vašeho akné.Kupte SOS bylinné přírodní Sérum proti akné s Acnilys® a Diam Oléoactif® pro rychlejší zacelení akné pupínků.Naše produkty obsahují více než 95 % přírodních ingrediencí a jsou dermatologicky testované, fungují a nezpůsobují dle testujících žádné vedlejší nežádoucí účinky.Naše inovativní produkty jsou vyvinuty a vyrobeny v České republice, bez podezřelých nebezpečných látek, nekomedogenní, přírodní, fungují a mohou být k Vám odeslány do 24 h.


335 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page